Zprávy a jiná oznámení

• Blog přesáhnul 1 000 na toplistu!

8. prosince 2016 v 15:39 | Flowerska

Nemůžu tomu uvěřit! Jsem úplně beze slov, nevím co mám na to říct. První 1 000 na toplistu! Ne, že by to bylo nějaké vysoké číslo, pro někoho je to nic, ale mě to udělalo ohromnou radost ♥ Děkuju mo, že na blog chodíte i když to tady vedu způsobem jako že tu skoro nic není (ach ty svátky) :D A moje affs trpí tím, že je moc neobíhám, divím se že se mnou mají takovou trpělivost :D Každopádně ještě moc děkuju, že sem chodíte i za tohle, pro mě, nádherné číslo ♥♥

Ještě dneska sem přidám nějaký článeček a hlavně jeden objednaný design, začala jsem číst nedávno jednu hodně dobrou detektivku, kterou bych vám chtěla doporučit tak se máte zase na co těšit :D

• TÝDENNÍ POZASTAVENÍ

14. listopadu 2016 v 15:13 | #Ms-Nothing
Bohužel je to tak. Poslední dobou nemám vůbec na nic náladu ani chuť něco dělat na blogu.
Jediné, do čeho jsem se pustila je design z Halloweenské soutěže. Ten sem během týdne dám až bude hotový. Jinak tu nic nebude. Nevím jak to vysvětlit. Doma normálně funguju, uklízim a tak co je potřeba udělat, tak to udělám. Pustim si film a jdu spát a to není ani devět hodin večer :D Divný období, kdy bych jen spala. Snad to přejde. Dám si týden pauzu od blogu a uvidíme či se mi chuť něco přidávat a dělat vrátí nebo ne. Snad to chápete a affs prosím aby mě omluvili z kontrol a obíhání :)

Tak snad za týden, zatím :)

Soutěž o design | Halloween | Vyhlášení

7. listopadu 2016 v 14:19 | #Ms-Nothing

To je hrozné se mnou, mám tenhle článek od včerejška připravený ke zveřejnění, ale už jsem se k tomu nějak nedostala :D Snad nevadí, že to sem dávám až teď. Myslela jsem na čarodějnici. Výherce je jen jeden teda, gratuluju moc! :)

obriendaily.blog.cz

Na email: s.simik@seznam.cz mi pak pošli fotky, co na designu chceš mít (například uvítací zpráva, odkaz na sociální sítě, horní menu atd), popisky do menu a další požadavky které tě napadnou :)

• Soutěž o design | Halloween

31. října 2016 v 17:28 | #Ms-Nothing
Takové to, když vás postihne fakt hnusná angína, ležíte celý den v posteli s teplotou a k ničemu se pořádně nemáte poněvadž vás nic nebaví. Zítra na pohovoru to bude dost zajímavé, jít tam v tomhle stavu ale co jiného mi zbývá. Zrušit to nemůžu. No zpět k věci. Nechci úplně umřít nudou, když budu teď ležet celé dny v posteli a potit se (kromě zítřka), rozhodla jsem se udělat soutěž o design. Kdo uhádne, na jaký obrázek myslím (čarodějnice, kočka, dýně), vyhrává u mě design který mu co nejdřív udělám :) Soutěž trvá ode dneška do neděle, pak vyhlásím výsledky.

• Tento týden bude menší aktivita

18. října 2016 v 18:57 | #Ms-Nothing
Moc se omlouvám, že jsem dva dny nic nepřidala a myslím že tenhle týden to s článkama tak horké nebude. Zítra jdu na pohovor kvůli práci, ve středu mám doktora a k tomu všemu tyhle dva dny budu objíždět obchody a koukat, co bych koupila rodičům k Vánocům. Jo, letos to vidim na hodně předčasný kupování dárků ale pořád lepší takle, než to honit na poslední chvíli v prosinci, kde jsou všude fronty.. spousta lidí.. znáte to :D Přijedu domů naprosto hotová a to se mi pak vůbec nic nechce a pomyšlení na blog.. jaksi není :D V rozepsaných mám pár článků, budu se snažit je postupně přidat, ale jak jsem řekla větší aktivitu na blogu čekejte spíš až v ten čtvrtek :)

Omlouvám se i affs, že tenhle týden budu méně obíhat. Ke konci týdne vám to vynahradím :)
Zatím se mějte a děkuju všem, kdo na blog zavítá a zanechá mi tu komentář :)

• Změny na blogu

11. října 2016 v 17:48 | #Ms-Nothing
Rozhodla jsem se, že na blogu udělám pár změn a chci vám to dát vědět předem, aby jste se nelekli co se s blogem děje :D
• Jako na první změnu, která tu nastane je nový design. Tenhle mě už začíná štvát a příjde mi už okoukaný a chce to změnu. Neprozradím vám, s kým bude, zbývá mi dodělat už jen menu a stránka. Takže zítra tu už určitě bude nastavený i se vším co k němu patří :)

• Začnu na blog dávat informace o seriálech, samozřejmě jich zatim bude jen pár časem třeba nějaké přidám - to znamená dávat sem proma na nadcházející díly, fotky a podobně.

• Každý jeden celý týden budu přidávat informace a fotky o jedné celebritě, kterou vyberu. Např. od pondělí do neděle tu budou informace a fotky Lucy Hale a další týden zase o někom jiném. Chápete snad, jak to myslím :D Jelikož znám a mám ráda hodně celebrit, budu to dělat takle. Nemůžu si dovolit přidávat o každém, koho mám ráda, najednou to bych seděla u počítače od rána do večera a to opravdu nemůžu :D

• Nejspíš jednou za čas udělám výběrové objednávky designů, o tom ale napíšu více informací v jiném článku.
Grafika, typy na knížky a filmy budu přidávat taky samozřejmě. Snad jsem na nic podstatného nezapoměla :)
 
 

Reklama