FILMY

• Assassin's Creed (2016)

16. října 2016 v 16:38 | #Ms-Nothing
Asi se v komentářích dočtu, že nejste zastánci filmového zpracování her. Já jsem na film Assassin's Creed, který je podle stejnojmenné hry, maximálně zvědavá a snad mě nezklame, protože trailer vypadá slušně :) Ale známe to, do traileru dají nejlepší scény z filmu a pak se celé dvě hodiny ve filmu nic zajímavého neděje, kromě poslední půl hodiny, která je nejlepší a nejnapínavější :D

• Underworld: Krvavé války

28. září 2016 v 15:28 | #Ms-Nothing
Název: Underworld: Krvavé války (Blood Wars)
Žánr: Akční/Horor
Režie: Anna Foerster
V českých kinech od: 8.12.2016
Ve slovenských kinech: 1.12.2016

Poté, co Selene musela chránit svou dceru Eve před Lycany, kteří doufali, že vytvoří novou super rasu, a zmařit tak jejich plán, se nachází před další výzvou. Aristokratičtí vampýři a nemilosrdní Lycani získávají zpět původní zdroj sloužící k vytvoření nové rasy vytvořené Alexanderem Corvinusem pomocí DNA. Michael se probouzí z kryogenního spánku, vrací se mu vzpomínky a pátrá po Selene a jeho dceři Eve. Lidé a nově vytvořená rasa se učí žít ve znovu sjednaném míru.
(zdroj textu: csfd.cz)

Přidávám sem i trailer. Ze začátku tam jsou scény z předešlích dílů, ukázky z tohohle dílu začínají od 0:39. Těšíte se na pokračování jako já? Půjdete na něj do kina? :)
 
 

Reklama